Garaaž Jõekalda

€ 65.000 /hind koos KM'ga

Garaaži tehniline kirjeldus:

1. Tehasepakett/garaaži karp: Garaaž valmistatakse puit seinaelementidest, mille elemendid toodetakse valmis meie enda tootmishoones, ning kuivas ruumis. Tuuletõkkeks on kasutatud OSB, mille peale on paigaldatud roovitus fassaadi jaoks 2x25x45mm ja sellega on tagatud väga korralik fassaadi tuulutus. Lisaks kogu hoone alumise ääre ulatuses paigaldatakse tsinkvõrk mis takistab näriliste ligipääsu. Kandetaladeks kasutame liimpuitalasid ja tugipostideks liimpuit poste. Garaaži fassaadilauaks kasutame peensaetud materjali mis on tehtud kuusest ja mis on töödeldud Teknose krundiga ja värvitoodetega. Kande ja vaheseinteks seinadeks kasutame 45x95/145 puitkarkassi.
2. Püstitus ja transport: (v.a saared) saartele teeme eraldi pakkumise!
3. Garaaži Vundament: Esmalt paigaldame vundamendi süvendisse geotekstiili, mille peale erinevates kihtides tihendatud täiteliiv. Edasi tihendtatud pinnasel paigaldame EPS plaadist L-moodulid mille peale omakorda liimitud sokli katteplaat. Horisontaalne soojustus on betoonplaadi all 2x100mm. Kogu vundament on sektsioonide kaupa ka maha keritud põrandaküttetorud ø20 mis on kokku toodud kollektorini. Betooni valamise tööd on tehtud fiiber betoonist. Veetorud, trapi/liivapüüdur või küttetorud betoonis paigaldame soovi korral. Vundamendi perimeetriks paigaldame Eps plaadi. Vundamendi perimeetrile jäätame kuni 40-50mm liivatäite, et oleks hea pinnasetöödega jätkata, et sobiv kõnnitee plaadistus paigaldada.
4. Aknad: PVC aknad 2x klaaspakett ja väljast ehitame põsed/paled.
5. Uksed: Kasutame standard mõõtudes valmis uksi ja väljast ehitame põsed/paled.
6. Katus: Garaažil on kivikatus. Soovi korral paigaldame katusele lume langemise kaitsed, lumetõkke torude näol.
7. Tuulekastid: on krunditud ja värvitud.
8. Vihmaveesüsteeme: saab teha, kas ümarate või kandiliste rennidega, ning värvi saab Tellija ise valida.
9. Soojustus: ei kasuta külma garaaži puhul. Soovi korral teeme pakkumise sooja garaaži ehituseks.
10. Elektritööd: Garaažile koostame elektriprojekti mille alusel kogu süsteemi valmis ehitame, ning tööde lõpus tellime elektripaigaldise kasutuselevõtu eelneva auditi.
11. Sisetööd/viimistlustööd: puudub.
12. Ventilatsioon: puudub.
13. Kütteseade: puudub.
14. Kasutusluba: Garaažile väljastame ehituse lõpus kõik vajalikud ehitaja poolsed dokumendid, et saaks kasutusloa garaažile taotleda.
15. Meie hindades ei sisaldu tööd ja materjalid: geoloogilisi uuringuid, roksonitööd, katuseredeleid, tõkkeid, astmeid, valgusteid, haljastust, pinnase ära vedamist, juurdepääsuteed, drenaaži süsteeme, kommunikatsioonide trasside vedamist liitumisteni ja kaldtee ehitust killustikuga. Hind ei kehti saartel!
16. Garaaži garantii: Garaažile kehtib garantii 2. aastat alates valmis garaaži üleandmisest omanikule.

Kui soovite osta antud garaaži mõne teise ehituse etapina või soovite soojustatult ja täiesti viimistletud siis palun selle kohta päring meile koostada!

 

Maja kirjeldus:

Kood: Garaaž Jõekalda
Kategooria: Garaažid
Staatus: Garaaž
Suletud netopind: 55.9 m²

Põhiplaan:

  • Suurus:
  • Hind:
  • Vannituba:
  • Tuba:

indrem.ee