Elementmaja IE115-1

€ 156.000 /valge karp, hind koos KM'ga
Majad 100-150m2
5 Tuba
1 Vannituba
116 m²

Maja tehniline kirjeldus:

Tehasepakett/majakarp: Maja valmistatakse puit seinaelementidest, mille elemendid toodetakse valmis meie enda tootmishoones, ning kuivas ruumis. Tuuletõkkeks on kasutatud OSB mille alla omakorda on paigaldatud mastiks ja OSB peale paigaldatud roovitus fassaadile mis on 2x25x45mm millega on tagatud väga korralik fassaadi tuulutus. Lisaks kogu maja alumise ääre ulatuses paigaldatakse tsinkvõrk mis takistab näriliste ligipääsu. Kandetaladeks kasutame liimpuitalasid ja tugipostideks puit poste. Maja fassaadilauaks kasutame peensaetud materjali mis on tehtud kuusest ja mis on töödeldud Teknose krundiga ja värvitoodetega. Kande seinadeks kasutame tugevsorteeritud puitkarkassi ja kõik muud vahesinad on tehtud 95mm plekk-karkassist.

Vundament: Esmalt paigaldame vundamendi süvendisse geotekstiili, mille peale erinevates kihtides tihendatud täiteliiv. Edasi tihendtatud pinnasel paigaldame EPS plaadist L-moodulid mille peale omakorda liimitud sokli katteplaat. Horisontaalne soojustus on betoonplaadi all 3x100mm. Kogu vundament on sektsioonide kaupa ka maha keritud põrandaküttetorud ø20 mis on kokku toodud tehnilisse ruumi kollektorini. Valamise tööd on tehtud fiiber betoonist. Kõik veetorud on toodud vundamendi seest seinte sisse ja nähtavaid torusid ei ole. Vundamendi perimeetriks paigaldame Eps plaadi ja vundamendil veetakse ära drenaaž kui selleks on vajadust ja kui on kuhu suunata ja soovi korral ümber maja ka vihmavee sülitite all sajuveelehter mis mööda torusid suunatud majast eemale. Vundamendi perimeetrile jätame kuni 40-50mm liivatäite, et oleks hea pinnasetöödega jätkata, et sobiv kõnnitee plaadistus paigaldada.

Aknad: PVC aknad 3x klaaspakett, terrassiuksed ja aknalauad PVC. Avade keskmine Uw : 0.82 Wm²K

Katus: Eramul on kivikatus. Soovi korral paigaldame katusele lume langemise kaitsed, lumetõkke torude näol. Tuulekastid on krunditud 1x ja värvitud 2x. Vihmaveesüsteeme saab teha, kas ümarate või kandiliste rennidega, ning värvi saab Tellija ise valida.

Soojustus: Välisseinad soojustame Knauf 036  250mm. Kasutame risti soojustus plaatvillaga mille järjekord on; välisseina sisepind (45x145mm puitkarkass, 150vill / 45x45puit / 50mm vill / aurukile/teipimine + metallkarkass 42mm ja 50mm vill + kipsplaat). Pööningul on kasutatud klaasvill Kv 041 400mm.

Elektritööd: Majale koostame elektriprojekti mille alusel kogu süsteemi valmis ehitame, ning tööde lõpus tellime elektripaigaldise kasutuselevõtu eelneva auditi. Maja valgustid ei sisaldu hinnas. Pistikuid on jagatud maja peale normaalses koguses ja lisaks on varustatud pistikuid väljaspool maja. Tehtud on ka ettevalmistus valveseadmete ja suitsuandurite kaablitele, ning võimalus ehitada lokaalne süsteem kui ka turvasüsteemiga ühendada. 

Sisetööd/viimistlustööd: Sisetöödest katame eramu elutoa, magamistoad, köögi ja esiku põrandad parketiga ja pvc põrandaliistudega. Pesuruumi, majandusruumi, tamburi, leiliruumi ja WC põrand katame keraamilise plaadiga. Lisaks katame keraamilise plaadiga ka pesuruumi seinad. Eramu laed on viimistletud valgeks. Niisketes ruumides laed viimistletud valgeks ja kaetud niiskuskindla värviga. Siseseinad viimistleme Tellija valitud värvitoonidega.. Saunaga majadel kasutame elektrikerist. Tehnilise ruumi seinad ja lae viimistleme OSB plaadiga ja katame tulekindla värviga. Tehnilise ruumi põrand on betoonist.

Ventilatsioon: Ventilatsiooniks kasutame soojustagastusega mugavat ja efektiivset Prana-150 Premium Plus mis on kasutajasõbralik ventilatsiooniseade ja aitab tagada puhta ja värske õhu tarnimise ööpäevaringselt. Lisaks teeme ära ettevalmistuse tõmbetoru köögi kubule ja pesuruum/wc (väljavõte läbi seina).

Kütteseade: Eramu küttesüsteemiks kasutame õhk-vesi soojuspump Atlantic Alfea Extensa ja soojaveeboiler 180L. Tubade seintele on võimalus paigaldada põrandakütte temperatuuri reguleerimiseks Danfoss digitaalsed ruumitermostaadid lisatasu eest.

Kasutusluba: Eramule väljastame ehituse lõpus kõik vajalikud ehitaja poolsed dokumendid, et saaks kasutusloa majale taotleda. 

Meie hindades ei sisaldu tööd ja materjalid: geoloogilisi uuringuid, roksonitööd, kamina süsteeme ja korstent, katuseredeleid, tõkkeid, astmeid, valgusteid ja nende paigaldust, mööblit(k.a garderoobikappe ja nende tarvikuid), haljastust, pinnase ära vedamist, juurdepääsuteed, aeda, erinevaid mahuteid, drenaaži süsteeme, kommunikatsioonide trasside vedamist liitumisteni, signalisatsiooni projekti ja seadmeid. Kõikidele asjadel on võimalus eraldi pakkumine küsida.

Eramu garantii: Majadele kehtib garantii 2. aastat alates valmis eramu üleandmisest uuele omanikule.

Eramud kuulvad B-energiaklassi ja Tellija suurema investeeringu korral võimalus ka A-energiaklass.

-

Mis on valge karp?

Valge karp tähendab, et maja on väljast 100% valmis (koos vundamendiga) ja seest on kõik soojustatud, kõik kaabeldus tehtud ja kipsplaadid seinas. Peale valge karbi valmimist jääb veel teha:

1. Elektrikilp +maandus +pistikud/lülitid+audit (kogu kaabeldus tehtud vastavalt el.projektile, sisaldab ka signalisatsiooni kaableid)
2. Maalerduse tööd (pahteldamine ja värvimine)
3. Laminaat/parkett +liistud + paigaldus
4. Keraamilise plaadid +paigaldus
5. Vaheuksed +liistud+ paigaldus
6. Õhk-vesi soojuspump ja tarvikud +paigaldus
7. San.tehnika/veesõlm + torutööd.
8. Vent.agregaat +paigaldus ja seadistus.

Kui soovite osta antud maja "võtmed kätte" paketiga, kus kõik eelnev on tehtud, siis selle maja võtmed kätte paketi hinnaks on  €202.000 koos KM'ga.

Maja kirjeldus:

Kood: IE115-1
Kategooria: Majad 100-150m2
Staatus: Elementmaja
Tubade arv: 5
Vannitubasid: 1
Suletud netopind: 116 m²

Features:

  • Esik
  • Õhk-vesi-soojuspump
  • Tehniline ruum
  • Terrass
  • Vannituba
  • WC

Põhiplaan:

  • Suurus:116m²
  • Hind:
  • Vannituba: 1
  • Tuba: 5

indrem.ee